Úvod   |  O nás   |  Obchodní podmínky   |  Poradna   |  Aktuality   |  Kontakt

+420 778 744 988   |  info@equisort.cz

Uživatel:  Přihlášení  /  Registrace

Equisort.cz - prodej nábytku

O nás

Vznik internetového obchodu Equisort byl motivován v první řadě nedostatečnou možností individualizace zakázkových produktů ve stávajících e-shopech v rámci českého internetu. Dle vlastních zkušeností s interiérovým vybavením víme, že vždy nemusí být jednoduché najít to správné provedení daného produktu. Některé výrobky mohou mít i několik tisíc variant provedení a většina českých internetových prodejců nabízí jen zlomek těchto možností, často také velice nepřehledně.

Internetový obchod Equisort klade důraz hlavně na přehlednost a maximální možnost výběru. Zejména díky chytrému konfigurátoru produktů během chvíle vyberete to co hledáte v provedení, které přesně odpovídá Vašim požadavkům. Velice často právě volba správných komponentů tvoří velkou část užitných vlastností výrobku. S pomocí přehledných filtrů a vyhledávání nemusíte trávit hodiny času procházením desítek kategorií s produkty, které nakonec často nebudou odpovídat Vašim představám.

Naší snahou není nabízet nepřeberné množství výrobků s “nejnižšími” cenami, jako je tomu u jiných dodavatelů. Za vším co v naši nabídce naleznete stojí kvalitní výrobci, jejichž produkty jsme v praxi vybavení interiéru již mnohokrát uplatnili s výsledkem maximální spokojenosti na straně zákazníka.

Výstupem této snahy je prodejní portál, který může složit jak koncovým zákazníkům, tak firmám dodávajícím vybavení interiérů. Pro firmy nabízíme velkoobchodní a množstevní slevy. Za největší devizu však považujeme možnost rychle a bezproblémově najít a objednat veškeré zboží pro dodávku interiérů přesně dle požadavků klienta nebo často velice striktně formulovaných podmínek zadávacích řízení veřejných zakázek.

Novinky e-mailem

Chcete dostávat novinky o našem sortimentu a z našeho oborového magazínu? Potom vyplňte Váš e-mail níže:

Nastavení Cookies

Copyright 2015 - Equisort - All rights reserved (200)

Created by Netsimple

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.